CPW - Flexibilní indikátory do průmyslu

Řada indikátorů hmotnosti určených hlavně pro aplikace v průmyslu. Indikátory jsou široce konfigurovatelné a upravovatelné pro specifickou zákaznickou úlohu. Indikátory jsou vybaveny více komunikačními rozhraními a také více binárními vstupy a výstupy.  Jsou ideální pro komplexní funkce týkající se průmyslového vážení.

CPWE

Indikátor typu panelové měřidlo pro montáž do rozvaděče. Indikátor umožňuje základní funkce nulování váhy, tárování (odečtení obalu). Umožňuje konstruovat více rozsahové váhy úředně ověřitelné ve třídě přesnosti III (OIML76 / EN45501). Indikátor má implementovány další různorodé funkce, které mohou být v konfiguraci sdruženy s 10 funkčními klávesami dle požadované aplikace. Indikátor má tiskový výstup na připojené tiskárně. Tento tisk je široce konfigurovatelný a umožňuje vytvářet téměř libovolné tiskové výstupy.

CPWET

Indikátor s nerezovým krytem umístitelný na stůl nebo zeď. Indikátor umožňuje základní funkce nulování váhy, tárování (odečtení obalu). Umožňuje konstruovat více rozsahové váhy úředně ověřitelné ve třídě přesnosti III (OIML76 / EN45501). Indikátor má implementovány další různorodé funkce, které mohou být v konfiguraci sdruženy s 10 funkčními klávesami dle požadované aplikace. Indikátor má tiskový výstup na připojené tiskárně. Tento tisk je široce konfigurovatelný a umožňuje vytvářet téměř libovolné tiskové výstupy.

Calibra CZ s.r.o.
Zelený Pruh 109/1091
140 00 Praha 4
Obchodní oddělení:
Havlíčkova 437
Úpice 542 32
Telefon: +420 499 802 228
Mobil: +420 603 829 144

E-mail: info@calibracz.cz